Ana sayfa Soğutma Büyüleri Soğutma Büyüsü 

Soğutma Büyüsü 

4
0

Soğutma Büyüsü 

Soğutma Büyüsü Soğutma büyüsü yapmak istiyorum ama bunun için ne yapmam gerekli diyorsanız dikkate almanız gereken konuları sizler için açıklıyoruz. Bu sayede başınıza musallat olmuş kötü niyetli kimselerden kurtularak daha mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Soğutma büyüsü yapılabilmesi amacı ile aşamaları adım adım ele almak gerekirse ilk aşamada bir hoca bulmak sizin için çok doğru olacaktır.

Bu büyüyü nasıl yaparım diye düşünmek yerine kesinlikle ilim sahibi bir hoca bulmanız gerekecektir. Hoca, size neler yapmanız gerektiğini açıklayacağı gibi aynı zamanda büyü yapmak ile alakalı incelikleri de söyleyecektir. Bu sayede yapılacak olan büyüyle alakalı en doğru bilgilere ulaşabileceksiniz.

Soğutma Büyüsünü Nasıl Yaparım

Bu büyüyü nasıl yaparım konusunda ilk aşama hoca bulmaktır. Hocayı bulduysanız şimdi sıra hocanın sizden talep ettiklerini yerine getirmek olacaktır. Çünkü büyü bazen bir tutam saç bazen de bir fotoğraf ile gerçekleştirilir. Soğutma büyüsünü nasıl yaparım konusunda oldukça önemli olan bu aşama da tamamlandığında sıra beklemeye gelmiştir.

Bekleme aşaması sizler için oldukça önemlidir. Çünkü büyünün tutmasını sağlayacak ve bu konuda sizlerin arzularını yerine getirecek olan inanç burada devreye girer. Büyüye inanmıyorsanız bulduğunuz hoca ne kadar maharetli olursa olsun sonucun hızlı ve etkili bir şekilde ortaya çıkması zordur. Bu nedenle bu büyü nasıl etki eder diye merak ediyorsanız inanç en önemli konudur.

Soğutma İçin Büyü Ne Zaman Tutar?

Bu büyü ne zaman tutar diye merak eden pek çok insan vardır. Hocaya başvurulduktan hemen sonra büyü tutsun ve her şey güzelleşsin istenir. Ancak gerçekler bu şekilde olmaz. Bu büyü ne zaman tutar konusunda cevap verecek bir medyum ya da hoca olmadığı gibi bu büyü nasıl etki eder konusunu da netliğe kavuşturmak gerekir.

Soğutma büyüsünü kime ve hangi amaçlarla yaptığınız oldukça mühimdir. Eğer gerçekten sizi rahatsız eden veya birlikte olmak istemediğiniz birine yapıyorsanız büyünün etkisi kısa sürede ortaya çıkar. Ama kötü niyetle soğutma büyüsü yapmak bir nebze farklı sonuçlar verebilir.

Ayrıca Basit Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here