Ana sayfa Aşk Büyüleri Nohutla Aşk Büyüsü

Nohutla Aşk Büyüsü

17
0

Nohutla Aşk Büyüsü

Nohutla Aşk Büyüsü
Nohutla Aşk Büyüsü

Nohut büyüsü ritüelinin uygulanma durumu bir kimsenin başka bir insana aşık edilmesi amacı ile uygulamaktadır. Uygulanacak olan nohut aşk büyüsü ritüeli ortada hiçbir neden yok iken aniden terk edip gitmiş olan sevgilinin geri döndürülmesini de sağlayabilir. Ayrıca söz konusu büyü ritüeli hakkında internet üzerinde de pek fazla sayıda bilgi yer almaktadır.

Bununla birlikte kişinin söz konusu bu bilgileri kullanarak tek başına nohut büyüsü ritüelini icra etmeye kalkışmaması çok önemli olan bir husustur. Nohut büyüsü ritüeli gerçek anlamda çok ama çok güçlü bir büyü ritüeli olmasından ötürü insanların kendi başlarına bu büyü ritüelini uygulamaya çalışmaları ortaya büyük problemlerin çıkmasına sebep olabilir.

Eğer mümkün ise nohut büyüsü yapma isteğinizi bir medyum hocasına danışın ve danışacağınız medyum hocasının da öncesinde bir nohut büyüsü yaptığından emin olun. Büyünün icra edilmek istendiği yöntemin seçilmesi aşamasında kazanılmak istenen ektinin de büyük önem taşıdığını bilmenizi isterim zira nohut aşk büyüsünün pek çok çeşidi vardır.

Nohut Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Nohut aşk büyüsü icra edilmesinden çok kısa bir süre sonra etkilerini hızlı bir biçimde göstermeye başlayacak ve günler ilerledikçe büyü tesiri altında olan kişide büyünün etkisinin arttığı da gözlemlenebilecektir. Bununla birlikte nohut aşk büyüsü ritüelinin uygulandığı ilk gün içerisinde büyü icrası gerçekleştirilen kimse kendisini çok tuhaf hissetmeye başlar ve bu kişide unutkanlıklar görülür. Cüzdan, anahtar ve telefon tarzındaki değerli eşyalarını kişi bir yerlerde unutabilir.

Nohutla Aşk Büyüsü

Bununla birlikte nohut aşk büyüsünün icrasındaki ikinci gün içerisinde büyü tesiri altında olan insan sabah vakitlerinde uyanmakta zorluk çeker ve bütün gününü uykulu bir halde geçirir. Büyü tesiri altında geçirilecek olan üçüncü gün içerisinde kişi büyük sakarlıklar yapabilir. İş yeri dahilinde, evinde ya da başka herhangi bir yerde bir şeyler kırabilir ve hiç çarpmaması gereken noktalara çarparak ayrıca canını yakabilir. Bununla birlikte büyü tesiri altında geçirilmekte olan dördüncü gün dahilinde büyü tesiri altındaki kişi kendisine nohut aşk büyüsü ritüelini uygulatmış olan kimseyi aşırı şekilde düşünmeye başlar.

Beşinci ve son günde ise bu büyü tesiri altındaki insan artık tamamen kendisine büyü ritüeli uygulatmış olan kişiyi düşünür ve onu düşünmekten kendisini asla alamaz. Durum böyle olduğunda da insan artık aşık olduğunu geç de olsa fark eder ve kendisini buna iyi bir şekilde hazırlayarak artık kendisine büyü ritüelini uygulatmış olan kimseye açılmak için fırsat kollamaya başlar. Yazının üst kısmında bahsetmiş olduğum bu gün sıralaması kırk bir adet nohut kullanımı ile nohut aşk büyüsü ritüeli gerçekleştirildiği zaman ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte bu büyü ritüelinin farklı çeşitleri uygulandığında etki süresi de dahil olmak üzere pek çok etmeni farklılıklar gösterecektir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohutla Aşk Büyüsü

Nohut büyüsü icrasını gerçekleştirebilmeniz için öncelikle taze olan nohutlara ihtiyaç duyacaksınız. Bununla birlikte kara nohut kullanımı ile de nohut büyüsü icrası gerçekleştirmek isteğinize göre değişecek olan bir durum olarak belirmektedir. Yedi gün içerisinde etki etmekte olan nohut büyüsünü icra edebilmek için ise kırk bir adet nohut tanesine ihtiyacınız olacak.

Büyü icrasını gerçekleştirmeden önceki en önemli ihtiyaçlarınız arasında ise tas ve ateş yer alacak. Nohut tanelerinin üstüne ihlas suresini okumanızın ardından kabınızın içine nohut tanelerini bırakın ve yarısına kadar temiz su koyun. Sonrasında tekrar okumanızın ardından kalanını da su ile doldurduğunuzda ritüel tamamlanmış olacak.

Ayrıca Basit Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here