Ana sayfa Aşk Büyüleri Kolay Bağlama Büyüsü

Kolay Bağlama Büyüsü

69
5

Kolay Bağlama Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini çok eski zamanlardan bu yana hep aynı amaç için tercih etmişlerdir. Genelde kişi sevdiği insana doğal yöntemler ile ulaşamadığında büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedir.

Bu yöntem ile kısa sürede sevdiğiniz kişinin de size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem o kadar kuvvetlidir ki kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kolay bağlılık büyüsü sayesinde rahatlıkla sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz. Fakat bu büyünün yapımı ne kadar kolay gibi gözükse de mutlaka medyuma gidilerek yapılmalıdır. Kişi kesinlikle kendi başına büyüyü yapmaya kalkmamalıdır.

Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Aynı zamanda bu tarz yöntemlerin uygulanmasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişiye üç harflilerde musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.

Kolay Bağlılık Büyüsünün Yapım Şekli

Bu büyünün yapımı için medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyü tamamlandıktan sonra kişi artık sürekli olarak onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır.

Bu yüzden de kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve gece gündüz kişinin rüyalarına gireceksinizdir. Kişi artık bu kadar yoğun bir şekilde sizi düşündüğü için size bağlanacak ve duygular beslemeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açıklar. Bu Kolay bağlılık büyüsü sayesinde kısa sürede sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Büyünün Tesir Etme Süresi

Her büyünün belli bir tesir etme süresi vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kişi artık eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli süre aralıkları ile tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu tekrarlama işleminin de mutlaka aynı medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

Aynı büyü aynı şekilde tekrar edildiği sürece kişi üzerindeki tesiri de devamlılık kazanacaktır. Kolay bağlılık büyüsü bu şekilde yeniletilerek süreklilik kazanır. Bunun dışında büyünün devam etmesi mümkün değildir. Sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşamak için mutlaka büyünün ara ara yeniletilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi hep sevecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

5 YORUMLAR

  1. Selam hayırlı günler dilerim benim konu farklıydı bağlama değil ama rızık konusunda sorun yaşadık bizim ailecek pideci dükkanımız var bereket duası okutmak istedik çünkü islerimiz son zamanalrda güzel ilerlemiyordu yasin hocayı bulduk internetten malum hastalık olunca görüşme alamıyormuş çok lafı uzatıp başınızı arıtmak istmem sagolsun hocam daha iyi gitmeye başladı çok memnun kaldık eşimle kesinlikle öneririz

  2. Yasin hoca tanıdığım en kibar İnsanlardan biricik kızımla ilgilendi ondan ayrılan sevgilisi yüzünden çok perişandı ağlıyordune kadar motive etsem yaramıyordu. Yasin hoca ile 6. Günde düzeldi güzel kızım arkadaşlarıyla çıkmaya başladı ağlamıyor artık.

  3. Selam benimruhsal durumum artık çok berbat çok bunalmış durumdayım, çocuklarım sözlerimi dinlemez oldular babaları evden ayrıldıktan sonra bir daha sözlerini dinleteöedim. Çok yoğunum bir yandan çalışıyor bir yandan çocuk bakıyorum. Yasin hocanın çalışmasından sonra mum gibi oldular ne desem diinliyorlar allah razı olsun gerçekten çok yorulmuştum.

  4. MERABA ARKADAŞLAR,BEN ÇOK ARAŞTIRMA YAPTIM, AŞK BAĞLAMA ÇALIŞMASINI EN İYİ YASİN HOCANIN YAPTIĞINI ÖĞRENDİM,YAPTIRDIM VE TECRÜBE EDİNDİM,HEM DE 9 GÜNDE. 0546 484 31 66 HOCAMIN NUMARASI.

  5. Arkadşarım sayesinde yasin hocayla çalışma yaptım sonunda eşime kavuştum. Benide kandırmışlardı önceden zor güvendim ama ikna etti posizitf yorumlar. Sayenizde eşimle tekrar barıştık 11. Gün sonunda sonuç aldm allah razı olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here