Ana sayfa Ayırma Büyüleri Kocama Ayırma Büyüsü

Kocama Ayırma Büyüsü

3
0

Kocama Ayırma Büyüsü

Ayırma büyülerinin çok eski zamanlardan beri, hatta ilk çağlardan beri yapılıyor olduğu biliyoruz. İnsanlar sevdikleri kişilerin sadece kendilerine bağlı olması için ellerinden geleni yapmışlar ve güçlerinin yetmediği bazı durumlarda da büyülerden yardım almışlardır. Bu büyüler ve yöntemleri günümüze kadar çeşitlenerek ulaşmıştır.

Günümüzde yapılan pek çok ayırma büyüsü çok eski bir tarihe sahip haldedir. Tabi günümüze kadar gelen bu büyülerin yöntemlerinde bazı değişimler de olmuştur. Bu yöntemler, tarifler günümüzde daha da geliştirilmiş ve büyünün etkilerinin çok kuvvetli hale gelmesini sağlamıştır.

Biz bu yazımızda ayırma büyülerinin günümüzde en çok yapılan türlerinden biri olan kocaya yapılan ayırma büyüsünü ele alacağız. Kocama ayırma büyüsü ile ilgili merak ediyor olduğunuz en önemli konuları sizler için açıklayacağız. Bu büyü türü ile ilgili aklınızda soru işareti kalmaması amacı ile en detaylı bilgileri sizlere net bir biçimde vereceğiz. İyi okumalar dileriz.

Kocamı Ayırma Büyüsü

Sizlere ilk olarak bu büyünün neden yapılıyor olduğunu anlatalım. İnsanların bu büyüyü tercih etme sebepleri en genel hali ile şunlardır: İlişkilerde aldatma gibi durumlar olduğu zaman o ilişkiyi toplamak, yürümesini sağlamak çok zor hale gelir.

Kocama Ayırma Büyüsü

Özellikle de aldatan eş aldatma durumuna bir son vermiyor ise ilişki bir zaman sonra mutlaka bitecektir. Bu süreçte de aldatılan kişi çok fazla yıpranacaktır. İnsanlar aldatıldıkları zaman ne yapacaklarını bilemezler. İlişkilerini yürütmek isterler fakat ellerinden bir şey gelmez. Böyle olunca da büyü yöntemleri devreye girer.

Büyüler sayesinde isteklerine ve amaçladıkları şeylere en kısa zamanda kolayca ulaşırlar. Sadakatsizlik durumlarında kocamı ayırma büyüsü yapılır ise kişi ilişkisini kurtarmış olur. Kocama ayırma büyüsü ile ilgili size verebileceğimiz ilk bilgiler bunlardır.

Kocamın Aldatmaması için Ayırma Büyüsü

İnsanlar ilişkilerini, evliliklerini uzun süre boyunca ayakta tutmak istedikleri zaman kocamın aldatmaması için ayırma büyüsü yöntemini araştırılar. Bizlere bu büyü türü hakkında da pek çok soru gelir. Bu soruların başında da bu büyünün nasıl yapılıyor olduğu vardır.

Bu soruyu şu şekilde yanıtlayalım: Bu büyünün yapım aşaması oldukça zorlu ve karmaşık haldedir. Dolayısıyla büyüler hakkında detaylı bilgilere ve eğitme sahip olmayan insanlar bu büyüyü asla yapamazlar. Büyüde kullanılan bazı nesneler de vardır.

Bunlar genel olarak fotoğraflar ve kişiye ait olan özel eşyalardır. Bunlar kullanılarak ve uygun ritüel uygulanarak büyü işlemi gerçekleştirilir. Büyü yapılır iken çok dikkatli olunması gerekir çünkü büyü yanlış ya da eksik yapılır ise asla büyü tutmaz. Kısacası kocama ayırma büyüsü yapılışı oldukça karmaşık haldedir ve bu konuda eğitimi ve deneyimi olan insanlar sadece kusursuz bir şekilde büyüyü uygulayabilir.

Eşime Ayırma Büyüsü

Eşime ayırma büyüsü yapabilen insanların kimler olduğu da oldukça çok merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Bu konuda da sizlere şu önemli bilgileri verelim: Bu büyüyü yapabilecek olan insanlar kesilmekle sıradan olan yani özle yetenekleri olmayan insanlar değildir.

Büyüyü yalnızca doğuştan gelen ve zaman içinde de eğitimler ile geliştirilmiş olunan yeteneklere sahip olan özel insanlar yapabilir. Bu insanlar hayatları boyunca büyüler konusunda özel eğitimler almışlardır. En doğru yaşım yöntemini her tür büyüde sadece onlar bilir ve sadece onlar büyünün gerçekleşmesini sağlayabilir.

Cinler ile iletişime geçip onları kullanabilirler ve bu sayede amaca ulaşırlar. Kısacası bu büyüyü yapabilecek olan insan sadece bu alanda uzman olan, özel insanlardır. Eğer bu büyüyü yapmak istiyor iseniz sadece bu yeteneklere sahip olan insanlar ile görüşmeli ve onlara büyüyü uygulattırmalısınız.

Eşimi Ayırma Büyüsü

Eşimi ayırma büyüsü yaptıran insanlar genel olarak aldatılan insanlardır. Eğer eşiniz sizi aldatıyor ise bu duruma bir son vermek ve eşinizi kendinize bağlı hale getirmek için bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Günümüzde çoğu insan bu sebep ile büyüyü yaptırmaktadır. Siz de böyle olumsuz bir durumun içinde iseniz büyü yöntemini tercih edebilirsiniz.

Büyünün etkileri en kısa zamanda ortaya çıkar. Bu sebep ile de uzun haftalar, aylar boyu beklemek zorunda kalmazsınız. Etkiler çok belirgin haldedir ve kendisini göstermeye başlayınca hiçbir fani güç büyü etkisini bozamaz. Aldatma durumu hayat boyunca engellenmiş olunur. Bir daha ilişkide kesinlikle böyle bir sorun görülmez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here