Ana sayfa Aşk Büyüleri Kadına Yapılan Aşk Büyüsü

Kadına Yapılan Aşk Büyüsü

53
1

Kadına Yapılan Aşk Büyüsü

Evrendeki en özel duygulardan birisi olan aşk duygusu hem kadınların hem de erkeklerin aklını başından almaktadır. Aşk duygusu ortak, aşk acısı ise kadınlara özel bir durummuş gibi algılansa da aslında erkeklerde aşk acısıyla yıpranmaktadır. Özellikle kültürümüzde erkekler kendilerini daha güçlü göstermeye alıştıkları için aşk acısını da en derinlerde yaşar. Ne yaparlarsa yapsın aşk acısından da, aşkın yakıcı etkisinden de kurtulamayan aşık erkek çözümü aşk büyülerinde arar. Aşk büyüsünden yararlanmak isteyen erkeklerin nedenleri aşağıda yer almaktadır.

  • Yaşanılan ekonomik sıkıntılar nedeniyle evde karısıyla sorun yaşayan erkekler tarafından tercih edilir.
  • Ne yaparsa yapısın aşkına karşılık bulamayan erkekler tarafından hayatının kadınına ulaşmak için yapılır.
  • Karısının ya da sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen / aldatan erkekler tarafından ilişkiyi kurtarmak amacıyla son çare olarak başvurulur.
  • Uzun ilişki sonrasında karşı tarafın soğumasının önüne geçmek, eski aşk dolu ilişkilerine geri dönmek için uygulanır.

Karıma Aşk Büyüsü

Hayatının kadınıyla evlenen erkekler, bir süre sonra araya soğukluğun girmesi sebebiyle aşık oldukları kadını kaybetmekten çok korkarlar. Bu duruma son vermek, kafalarındaki sıkıntılardan kurtulmak için aşk büyüsünde çözüm bulurlar. Karıma Aşk Büyüsü yaptırmak istiyorum diyen erkeğin ilk olarak büyü ilmine hakim bir medyum bulması gerekir. Çünkü aşk büyülerinde yapılabilecek herhangi bir hata, telafisi çok zor sonuçlar doğurabilir. Büyülerde her şeyin büyük bir önemi vardır; özellikle de sözcüklerin. Büyülerde aynı zamanda dualarında gücünden yararlanılır. Hangi büyünün seçileceği de, seçilen büyülerde hangi duaların okunacağı da, seçilen tılsımlı sözcükler de medyumlar tarafından büyü yaptırmak isteyen kocaya detaylı bir şekilde anlatılacaktır. Kadınlara yapılan aşk büyülerinde önemli olan bir konuda kadına ait kişisel eşyalardan birinin kullanılmasıdır. Tercih edilen kişisel eşyalar; saç, tırnak, ayna ya da bir kıyafet olabilir. Büyü için kullanılması planlanan kişisel eşyanın kesinlikle büyü yapılmak istenen kadına ait doğru eşyalar olmasıdır. Aksi takdirde yapılan büyü etkisini farklı bir kişide gösterecektir. Ek olarak aşk büyüsü yapılacak olan kadının fotoğrafına da ihtiyaç duyulacaktır. Büyü için gerekli olan tüm materyaller toplandıktan sonra medyum da büyü için gerekli süreçlere başlayacaktır.

Kadına Yapılan Aşk Büyüsü

Kadına Yapılan Aşk Büyüleri

Kadına yapılan aşk büyüleri, en az diğer büyüler kadar çok tercih edilmektedir. Kadınları aşık eden büyüler kendi içerisinde aşamalara ayrılır. Ön hazırlık olarak nitelendirebileceğimiz medyum seçimi sonrasında ilk aşamaya geçilir. İlk aşama; büyü yaptırmak isteyen kocayı detaylı bir şekilde dinledikten sonra netleşir. Dinleme sonrasında medyum hangi büyünün yapılacağına, büyüde kullanılacak olan materyallerin toplanmasına, okunacak dualar, tılsımlı sözlere kadar her şey medyum tarafından belirlenir. Tılsımlı sözlerin kullanılmasının amacı büyü yapılan kişinin aşkının ve bağlılığının artmasına sebep olur. İkinci aşama bekleme süresidir. Bekleme süresi, büyüye göre değişkenlik gösterse de aşk büyüsünün tutma süresi yirmi gündür.

Sevdiğim Kadına Aşk Büyüsü

İlişkilerinde sorun yaşayan erkekler, tek taraflı aşk yaşayanlar çareyi aşk büyülerinde ararlar. Çözüm ise sevdiğim kadına aşk büyüsünde gizlidir. Sevdiğim kadına Aşk Büyüsü yaptırmak istiyorum diyen erkeklerin yapması gereken alanında tecrübeli olan bir medyumdan hizmet almaktır. Büyünün başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından büyü yapılan kadının davranışlarında da değişiklik olacaktır. Davranış değişikleriyle beraber kadın büyü yapan erkeğin hayatında olmak için harekete geçer. Büyü sayesinde kadın büyü yaptıran erkekle aşk yaşamaya başlar. Erkek sevdiği kadınla ilişki yaşamaktan da, sevdiği kadının gözünün kendisinden başka kimseyi görmeyecek olmasından da çok mutlu olacaktır.

Sevdiğim Bayanı Aşık Etme Büyüsü

Erkeklerin aşk büyüsü için tercih ettiği büyülerden birisi de sevdiğim bayanı aşık etme büyüsüdür. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de medyum hizmeti alınmalıdır. Aşk büyüsünün geçerliliğini devam ettirmesi ve etkisinin güçlü olması için büyü yaptırmak isteyen erkek, büyü yaptığını hiçbir zaman kimseyle paylaşmamalıdır. Bir diğer önemli noktada büyü yaptıran erkeğin açık sözlü, medyum sorduğu her soruya doğru cevap veren ve son olarak medyumun söylediği her şeyi aynen uygulaması şarttır. Tüm bu detaylar yapılması istenen büyünün başarısını direkt olarak etkiler. Medyum kendi üzerine düşün görevi yaptıktan sonra sürecin bir sonraki aşaması büyü yaptıran erkeğe kalır. Tüm süreç tamamlandığındaysa büyü yaptıran erkek, hayatının aşkıyla istediği hayatı yaşayabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Selamın aleyküm bende sevdiğine ulaşamayan çaresizlerden biriydim. Sonuç çözüm adına her ne derseniz ararken internette bu siteyi hoca aradım Ben daha fazla dayanamıyordum çünkü sevdiğim kadını başkasıyla evlendiriyorlardı. Kaçalım dedim bir iki kere denedik ama yakalandık tekme tokat geri götürdüler. Her yein olsun ne yapayım bilemedim yasin hocaya başvurdum onun sayesinde 1 hafta sonra herşey bambaşka değişti. İşlem biteli 1 ay oldu annemleri gönderdim kabul etmiş buyur etmişler içeri şaştım kaldım. Haftaya sevdiğim kadınla nişanım var bu nasıl bir çektiğim çile bitti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here