Ana sayfa Aşk Büyüleri Gizlimabet Aşk Büyüsü

Gizlimabet Aşk Büyüsü

17
0

Gizlimabet Aşk Büyüsü

Gizlimabet Aşk Büyüsü
Gizlimabet Aşk Büyüsü

Sevdiği insan tarafından hiçbir şekilde sevilmeyen ve aynı zamanda bu şekilde karşılık bir aşkın içerisine kötü bir biçimde düşmüş olan insanlar bir ritüel olarak sevgilerinin karşılığını alma fırsatını da bulabilirler. Bunun için öncelikle bir bardak su alınmalıdır. Sonrasında ise bir miktar kadar bir lavanta yağına ihtiyaç duyulacaktır. Ardından birkaç kurutulmuş şekilde olan gül gereklidir ve de bir adet kırmızı renge sahip olan mum kullanılmalıdır.

Ritüele başlangıç aşaması sırasında öncelik olarak su dolu olan bardağımızın içerisinde kurutulmuş bir şekilde tuttuğumuz gül yapraklarını koymamız gerekiyor. Aradan geçen bir sürenin ardından birkaç damla olmak üzere lavanta yağı bardağın üzerine damlatılmalıdır. Sonrasında karşılım bir kaşık yardımına başvurularak çok sağlam bir şekilde karıştırılması gerekiyor. Daha sonrasında ise elimizde olan kırmızı renkteki mumu yakmalı ver adından da bardak yanına koymuş olduğumuz mumun sıcaklığından faydalanarak bardaktan birkaç damla kadar suyun buharlaşmasını sağlamalıyız.

Bu buhar ise aşık olmasını istediğiniz kişiye ulaşacak ve onda aşkınızın karşılık bulmasını sağlayacaktır. Ritüelin uygulanma sırasında haftada en az bir kere olmak üzere devam edilmesi gerekiyor. İki hafta süre ile yapılmasının ardından ise bir hafta ara verip iki hafta daha bu ritüel uygulanmalıdır.

Sevdiğini Deliler Gibi Aşık Etme Ritüeli

İstenilen insanı deliler gibi aşık etmek için yapılması gerekli olan ritüel için uygulanacak en uygun zaman ise gece on iki den sonra olan zamanları kapsamaktadır. Bu zaman içerisinde yapılmış olan ritüeller sayesinde açığa çıkmış olan enerji miktarı çok daha hızlı bir biçimde karşı tarafa ulaşma imkanı bulacak ve onun da deliler gibi aşık olmasını sağlayacaktır. Öncelikle bir adet boş kağıdın üzerine sevilen kişinin adı yazılmalıdır.

Sonrasında ise yazılı olan kağıt bir bardak suyun içerisine koyulduktan sonra bu koyma işleminin hemen öncesinde sevilen kişinin adı da okunması gerekir. Daha sonraki zamanda yapılacak olan işlem ise kağıdı suyun içerisinden çıkartmak ve nizami bir şekilde toprağın içerisine gömmektir. Bu işlemin ardından gömülü bir şekilde durduğu yere bir adet gül ekilmesi çok iyi olacaktır. Gülü büyütmeniz de önemlidir.

Bunun için de düzenli aralıkları gözlemlemek sureti ile belirli aralıklarla gülü sulamanız gerekecek. Gülün büyümesinin ardından sevdiğiniz kişinin size deli gibi aşık olması çok normal karşılanacak olan bir durum olacaktır.

Sevdiğini Aşık Edip Evlendirmek İçin Uygulanacak Olan Ritüel

Bu ritüel sayesinde erkekler adına etkili olacak bir uygulama da gerçekleştirilecektir. Yüce evlilik kurumundan kaçmakta olan erkekleri ikna etmek ya da sevmediğini söylemekte olan erkekleri aşık etmek adına uygulanmakta olan bu ritüelin yapılış aşamalarını paylaşacağım. Sabah vaktinde daha güneş doğmadan önce uyanılması gerekiyor. Zira bu işlem güneş doğmadan önce bir an evvel tamamlanmalıdır. Üç adet taşı elinize alın. Bu taşlardan bir tanesini kırmızı renge, bir tanesini mor renge ve diğer kalan taşı ise pembe rengine boyayın.

Nizami bir şekilde boyamış olduğunuz bu taşları pencerenizin önüne koyun ve sonrasında sevdiğinizin yüzünü ve aşık olacağını da düşünmeniz gerekiyor. Güneşin doğması ile birlikte olarak taşların üzerine büyük bir enerji yansıyacak ve yansımış olan bu enerji dolayısıyla da sevgi duyguları oluşacaktır. Söz konusu olan bu uygulama ritüeli her ay tekrarlanmalı ve ay içerisinde bir defa en az olacak şekilde yapıldıktan sonra diğer aya kadar bu taşlar pencerede yer almak zorundadır. Bunu yaptığınızda aşık olacaktır.

Ayrıca Bağlama Duası Oku yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here