Ana sayfa Büyü Bozma Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

2
0

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Evimde büyü oluğundan nasıl emin olabilirim? Evimde büyü varsa ne yapmam gerekir? Eve yapılan büyüden kurtulmanın bir yolu var mıdır? Büyü bulunan eşyayı evden atmam gerekmekte midir? bu soruların cevaplarını sizin için bu yazıda bir araya getirdik. İlk sorudan sizler için hemen başlayabiliriz.

Evimde Büyü Olduğundan Nasıl Emin Olabilirim

Evdeki büyü nasıl anlaşılır bundan nasıl emin olabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Bunun cevabı ilk olarak evinizde yaşayan insanlardan şüphelenmeniz ile başlar. Bu şüphe sizin evi aramanıza neden olur. Evdeki büyü nasıl anlaşılır kısmına gelirsek bu kısımda evde bulunan bir muska ya da bir yağ sürülmesi bundan emin olmanızı sağlayabilir.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır?

Evimde Büyü Varsa Ne Yapmam Gerekir

Evinizde büyü olduğundan eminseniz eğer hemen bu işin bir uzmanına başvurmanız gerekmektedir. Çünkü yapılan büyünün ne büyüsü olduğunu ancak bir uzman anlayabilir. Sizin uzmanı olmadığınız bir konu da bu yola girmeniz kötü sonuçlar doğurabilir hatta çevrenizde olan kişilere bile zarar vermenize neden olabilir. Bu nedenle dikkat etmeniz önemli olacaktır.

Evdeki Büyü Nasıl Anlaşılır

Evdeki büyünün nasıl anlaşılacağını merak ediyorsanız şimdi size onları maddeler halinde sıralayacağız.  İlk olarak kendisine büyü yapılan kişiye karşı ev hayvanlarının bütün davranışları değişir. Bunun nedeni ise hayvanların bazı bir frekansa sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Bu doğrultuda da kendisine büyü yapılan bir kişinin çevresinde bulunan ev hayvanlarının saldırganlığı artar.

Bazen de bu hayvanlar büyülenmiş kişi ile aynı ortamda bulunmaktan ötürü müthiş rahatsızlık duyar.  Hayvanlar kendilerini oradan oraya atmaya başlarlar. Bazen kediler bizim boşluk diyebileceğimiz noktalara saatlerce kitlenip daha sonra orda bir şey varmış gibi kavga etmeye başlarlar. Bu durum bize çok ilginç gelse de hayvanlar açısından bir açıklaması bulunmaktadır.

Söylediğimiz gibi hayvanlar ile insanların algı eşikleri birbirinden farklıdır. İnsanın duymayacağı sesleri duyabilir, insanın fark edemeyecekleri kokuların ayrımına varabilirler. Hayvanların deprem gibi bazı doğal afetleri önceden hissetmelerinin sebebi de bu belirtilen özellikleridir.

Hayvanlar, insana büyü yapıldığında da aynı biçimde deyim yerindeyse ”erken uyarı sistemi” gibi görev üstlenmektedir. Yani evcil hayvanların bir kişiye karşı anormal davranışlar sergilemesi büyü belirtisi olabilmektedir. Daha sonra da evde bulacağınız muska ya da domuz yağı gibi şeylerin bulunması ile de evinizde büyü yapıldığından emin olabilirsiniz. Dolayısıyla evdeki büyü nasıl anlaşılır sorusuna cevap bunlar olabilir. Bunundan sonra yapmanız gereken ise bir uzmana başvurup ne büyüsü yapıldığını anlamaya çalışmak olacaktır.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here