Ana sayfa Bağlama Büyüleri Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü

Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü

27
1

Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü

Erkek arkadaşınız ile sorunlar mı yaşıyorsunuz, erkek arkadaşınız ile son zamanlarda sürekli kavga ediyor ya da tartışıyor musunuz, erkek arkadaşınızın ilgisinin dağıldığını mı düşünüyorsunuz, erkek arkadaşınız ile yeterince yakınlaşamadığınızı mı hissediyorsunuz?

İlişkinizin eski sıcaklığı, sevgisi, ilgisi ya da ateşi her zaman aynı seviyede olmayabileceği gibi aynı zamanda ilişkinin ilk zamanları ile son zamanlarının çoğu açıdan çok daha farklı ilerlediğini herkes bilmektedir. Ve hemen hemen herkesin sorunu ilişkinin il zamanları ile ilerlemiş zamanlarında da aynı yakınlık, sevgi, aşk bağı ve çekim gücünün ilişkiye hakim olmasıdır.

Bunun gerçek olabilmesi için tabi ki de birçok parametrenin aynı anda doğru yerde ve doğru zamanda olması oldukça önemlidir. Fakat bunu destekleyecek şeylerden bir tanesi de erkek arkadaşıma bağlama büyüsü yapmaktan geçer. Erkek arkadaşıma bağlama büyüsü, sizin de desteklediğiniz ilişkiniz ve davranışlarınız sayesinde sizin ile erkek arkadaşınızın arasındaki bağı bambaşka noktalara getirerek hayal ettiğiniz ilişkiye kavuşmanızı sağlayabilir.

Doğru dinamiklerin bir araya gelmesi ile eski, özlediğiniz ilişkinize yeniden kavuşabilir ya da daha ateşli ve daha sevgi dolu bir ilişki istiyor iseniz de yine erkek arkadaşıma bağlama büyüsü sayesinde ilişkinizin seviyesini daha da yukarı çıkarabilirsiniz.

Sevdiğim Erkeğe Bağlama Büyüsü

Yazımızda sizlere sevdiğiniz erkek ile olan ilişkinizin güçlü bir şekilde bağ kurmasını ve kurduğunuz bu bağın asla bozulmamasını, zayıflamamasını sağlayacak olan sevdiğim erkeğe bağlama büyüsü hakkında bilgi vereceğiz. Bu büyü biraz da sizin ilişkinizin üstüne düşmesi ile birlikte ilişkinizi son derece değiştirebilecek güçte olan ve ilişkinizin daha önce hiç yaşanmamış bir sıcaklıkta ve sevgide devam etmesini sağlayabilecek olumlu bir bağlama büyüsüdür.

Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri yapıldığında bazen zaman geçtikçe yavaş yavaş bazen ise direk olarak etkisini belli edebilmektedir. Aynı zamanda bağlama büyüsü yapılan insan bağlanacağı insana karşı bakış açısını tamamen değiştirir. Ancak bu değişiklik olumsuz bir değişiklik değildir.

Erkeğe Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu değişiklikler tamamen olumlu değişikliklerdir. Fakat burada bahsetmemiz gereken son derece önemli bir konu vardır. Büyü yapılır iken en önemli şey iyi niyetli bir şekilde ve temiz bir kalp eşliğinde yapılmasıdır. İnsanın temiz kalbi ile ettiği iyi dilekler eşliğinde yapılan büyüler her zamankinden daha olumlu enerjiler yayarak hem hayat kalitenizi hem de hayata ve sevdiğiniz insana karşı bakış açınızı değiştirip yükselterek sizi çok daha fazla mutlu eder.

Bu yüksek olumlu enerji sayesinde yapılan büyünün gücü yükselerek etkisi artabilir. Erkeğe bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını vermek ise çok kolay bir şey değildir. Bu sorunun cevabını hem alanlarında uzman olan medyumlar verebilir hem de her uzmanın kendine özgü yöntem, teknik ve ritüelleri olduğu için her medyum farklı şekilde bağlama büyüsünü gerçekleştirir.

Sevdiğim Adama Bağlama Büyüsü

Her medyumun kendine özgü yaptığı bağlama büyüleri çeşitli farklılıklar gösterse de aynı amaca hizmet etmektedir ve sizler bu büyüleri kendi davranışlarınız ile de destekleyebilirsiniz. Desteklenen büyüler her zaman diğer büyülere göre daha güzel sonuçlar getirmektedir. Ancak burada desteklemek der iken sizin de büyüye karışmanız anlamında bir destekten ya da sizin de büyü yapmaya çalışmanız anlamında bir destekten asla söz etmiyoruz.

Sizin yapabileceğiniz şey erkek arkadaşınız ile daha güzel geçinmek amacı ile ona karşı olan ilginizi arttırmak ya da ona daha hassas davranmak gibi davranışlar büyüyü destekleyebilir. Sevdiğim adama bağlama büyüsü bu konularda desteklenmesi gereken büyülerdendir.

Nişanlıma Bağlama Büyüsü

Aynı zamanda bağlama büyülerini yapabileceğiniz tek kişi erkek arkadaşınız değildir. Hayatınızdaki erkeğe yani eşinize ya da nişanlınıza da bağlama büyülerinden yapabilirsiniz. Nişanlıma bağlama büyüsü başlığı adı altında ayrıca ayrıntılı bir şekilde incelediğimiz bu bağlama büyüsü çeşidi de sizin nişanlınız ile olan ilişkinizi olumlu yönde güçlendirecek bir etkiye sahip olmak ile birlikte evlilik yolunda atmış olduğunuz her adımın da daha sağlam olmasını sağlayacaktır.

Bu neden ile korkmadan temiz bir yürek ve iyi niyetler ile alanında uzman bir medyum eşliğinde yaptırmak istediğiniz büyüyü yaptırabilir ve hayatınız boyunca dert olarak gördüğünüz sıkıntılarınızdan belirli bir süre sonra kolayca kurtulabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Yasin hocam çok ii insansınız geçktnen işinin ehlinde hoca..internetten de aramadığım medyum kalmadı ama ben böyle,bu kadar ilgili ve alakalı bir hoca görmedim. kendisine ne kadar teşekkür etsem az.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here