Ana sayfa Bağlama Duaları Çok Etkili Bağlama Duası

Çok Etkili Bağlama Duası

40
1

Çok Etkili Bağlama Duası

Günümüzde pek çok insan isteklerine, diledikleri şeylere, amaçlarına ulaşabilmek için bazı yollar tercih eder. Eğer kişi bunların gerçek hale gelmesi için elinden geleni yapıyor ama bir türlü ektili olamıyor ise ya büyü ya da dua yollarına başvurur. Bu yöntemler aracılığı ile isteklerinin gerçekleşmesi için çabalarlar.

Büyüler cinler ile iletişime geçilerek yapılan psişik yöntemler olduğundan dolayı kişilere çoğu kez olumsuz ektilerde bulunabilirler. Bu sebep ile çoğu insan büyülerden kaçınmaktadır. Büyü yöntemini tercih etmeyen insanlar ise dua yapmayı tercih ederler. Dua yönteminde kişiyi tehlikeye sokacak olan hiçbir adım bulunmaz. Dualar İslami koşullara uygun olduğu ve yalnızca Allah’a dua edildiği için hiçbir şekilde sakıncalı halde değillerdir.

Biz bu yazımızda en çok tercih edilmekte olan dua türlerinden bir tanesini ele aldık. Bu dua çok etkili bağlama duası olarak bilinir. Yazı içerisinde bu duanın ne anlama geliyor olduğunu, hangi durumlarda yapıldığını, kimlerin duayı yapabileceğini, etkilerinin güçlü etkiler olup olmadığını ve daha pek çok önemli ve güvenilir bilgiyi göreceksiniz.

En Etkili Bağlama Duası

Çok etkili bağlama duası ya da bir diğer bilinen adı ile en etkili bağlama duası hakkında ilk olarak size bu duanın ne olduğunu anlatalım. Bu dua şu anlama gelir: Eğer bir kişi herhangi iki kişiyi birbirine bağlı hale getirmek istiyor ise ya da bu kişi herhangi bir kişiyi kendisine bağlı hale getirmek istiyor ise bu duayı yapar. Bu duanın tek yapılış amacı insanları birbirine bağlı hale getirmektir.

Bu da sevgi ve saygı bağları ile, sadakat bağı ile kurulur. Bu duanın bir diğer önemli özelliği ise bağlama duaları arasında bilinen en tesirli olan bağlama duası olmasıdır. Etkileri diğer genel dualara kıyas ile çok daha belirgin haldedir. Bu etkilerin gücünü, kuvvetini yazının ilerleyen kısımlarında size zaten göstereceğiz.

En Keskin Bağlama Duaları

İnsanlar büyü ya da dua yapacakları zaman ilk olarak o işlemin, uygulamanın kişiyi amaçlarına ne kadar ulaştırabileceği önem kazanır. Eğer bir duanın etkileri çok silik halde ise, güçlü değil ise doğal olarak insanlar o duayı yapıp zaman kaybetmek istemezler. Ama eğer bir dua, tıpkı bu yazıda ele almış olduğumuz en keskin bağlama duaları arasında yer alan çok etkili bağlama duası gibi ise, yani çok ama çok belirgin etkilere sahip ise insanlar bu duayı rahatlıkla seçerler.

Çok Etkili Bağlama Duası

Bir duanın keskin olması demek o duanın ektilerinin de bir o kadar keskin, birden bire ekti eden belirtiler olması demektir. Bu yüzden siz de dua yapmak, doğru şekilde uygulamak ve sonuçlarını kesin olarak görmek istiyor iseniz en keskin özellikte ve etkilere sahip olan bu duaları tercih edebilirsiniz.

Gerçek Bağlama Duası

İnternette dualar hakkında bir araştırmaya koyulduğunuz zaman karşınıza yüzlerce farklı siteden yüzlere farklı bilgi çıkar. Bu bilgilerin hangilerine güven duyup duyamayacağınızı doğal olarak bilmeniz neredeyse imkansız haldedir. Çünkü ne yazık ki yanlış bilgiler çoğu zaman doğru bilgiler olarak insanların karşısına çıkarılmaktadır.

Fakat bizler sadece güvenilir ve net olan bilgileri size veren bir site olarak sadece din insanlarının ve gerçek hocaların ya da medyumların verdikleri bilgileri size ulaştırırız. Bu yüzden eğer gerçek bağlama duası arıyor iseniz bize ve size sunduğumuz bilgilere güven duyabilirsiniz. Bu yazı içerisinde size bu en etkili olan gerçek bağlama duasının ne olduğunu, tarifini kesinlikle veremeyiz. Fakat bu konuda kesin bilgi almak istiyor iseniz en güvenilir kaynaklara, din insanlarının neler dediklerine bakabilirsiniz.

Bağlama Duası Oku

İnternette insanların en çok bu konuyu, yani bağlama duası oku konusunu araştırdığını gözlemledik. Bu konuda ilk olarak bazı kafa karışıklıklarınızı gidermek istiyoruz. İnsanların pek çoğu tıpkı büyülerde olduğu gibi dualarda da uygulama işlemini sadece hocaların ya da medyumların yapabileceğini sanırlar.

Fakat bu yanlış bir sanıdır. Dualar her bir insan tarafından yapılabilir. Bağlama duasını okuyacak olan insanların sadece gerçekten imanlı ve inançlı insanlar olması şarttır. Onun dışında insanların özel psişik yeteneklere, dini bilgilere sahip olması gerekmez. Sadece Allah’a inanmak ve ona sığınmak yeterli haldedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Hocam size minettarım, nişanlımla aramda sıkıntılar çıkmıştı beni istemiyordu bu durum bana çok koymaya başladı zoruma gitmişti. Tekrar bana bağlamak için o kadar emek verdim didindim ama hepsi boş. Sizi gördüğüm için aşırı şanslıyım. Bağlama vekfini yaptırdıktan 14 gün sonra etkisini gösterdi aramız düzeldi çok saolun hocam.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here