Ana sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

49
9

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşk büyüsü ile ilgili olarak bazı araştırmalar çoğu zaman doğru sonuçları vermeyebiliyor. Çünkü internet kaynaklarını araştırırken bilgi kirliliği ile karşılaşmak an meselesidir.

Çoğu zaman yanlış bilgilerle insanların kafalarını karıştırmak isteyenlerin sayısı da bir hayli fazla olunca bizler de geniş bir şekilde aşk büyüsü hakkında merak edilenleri ele aldık. Ancak burada aşk büyüsü hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olsak da aşk büyüsü yapanlar arasında yer almıyoruz.

Biz sadece insanların merak ettiklerini tek çatı altında sizlere sunmak için paylaşım yapma niyetindeyiz. Peki, aşk büyüsü nedir, kimler yapar, nasıl sonuçlanır gibi bilgiler yazımızın devamındadır.

Mutsuz Olan İlişkileri Düzenler

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenleri araştırdığımız zaman genelde sevgilisiyle, eşiyle kısacası aşk ilişkilerinin yoğun olduğu bir birliktelikte mutsuz giden sorunları veya mutsuzluğu ortaya çıkaran sonuçları ortadan kaldırmak isteyenlerin tercih ettiği karşımıza çıkıyor.

Örneğin; evli bir çift düşünün ve bu çift sürekli olarak tartışıyor, iki kelimelerinden birisi ayrılmak oluyorsa muhtemeldir ki evlilikleri hiç yolunda gitmiyordur.

Eğer bu çiftler anlaşmalı olarak ya da aralarından birisi aşk büyüsü yaptırır ise aralarındaki buzları eritmek için çok ciddi bir adım atmış sayılılar.

 

Aşk Büyüsü Nedir?

Aslında ‘’ aşk büyüsü ‘’ terimi sizlere ne olduğunu çok basit bir şekilde iki kelimeyle anlatıyor. Fakat içeriğinin detaylarına girdiğimiz zaman aşk büyüsü yapılışı, nasıl etki edeceği, kimlerin yaptırabileceği, zararları var mı gibi bilgiler detayların içinde karşımıza çıkıyor. Peki, aşk büyüsü nedir sorusunu nasıl cevaplayabiliriz.

Aşk büyüsü bir insanı kendinize bağlamak ve aşık etmek için sadece medyum kişiler tarafından yapılan bir büyü ilmidir. Evli çiftler, sevgililer, aşık olmak isteyenler, hoşlandığı kızı kendine aşık etmek isteyen veya aşık olduğu erkeği kendine aşık etmesi için yapılabilmektedir.

Çok farklı şekillerde aşk büyüsü çeşitleri vardır. Her medyum kendi bildiği bilgilerle aşk büyüsü yaptırtabiliyor. Örneğin; mumla aşk büyüsü yapılabiliyorken, iğneyle de aşk büyüsü yapılabiliyor veya fotoğrafa okunan aşk büyüsü bile vardır.

Ayrıca tüm bu süreçler çok geniş yelpazede değerlendirilebilir. Çünkü büyü yapan alim kişiler tarifleri kendilerine özeldir ve mesela mumla aşk büyüsü bile farklı metotlarla elde edilebilmektedir.

Her ne kadar yapılışları farklı olsa da, farklı medyumlar kendi bildikleri yöntemlerle aşk büyüsü yapıyor olsa da hepsinin mantığı aynıdır.

Ayrıca hepsinin geleceği sonuç, amaçlanan sonuçlar aynı noktaya ulaşır. Aşk büyüsü yapıldığı zaman pozitif etkileri olabildiği gibi bazı risk faktörlerini de beraberinde getirebilmektedir.

Aşk Büyüsü Kesin Sonuç Verir mi?

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği şeyler arasında ise ‘’ aşk büyüsü yaptırsam tutar mı ‘’ şeklinde oluyor. Değerli ziyaretçilerimiz aşk büyüsü gizli ilimle elde edilir.

Her medyumun yapacağı veya yaptığı aşk büyüsü tutacak diye bir şey söz konusu asla değildir. İlk olarak doğru medyumu bulmak sonrasında da sizin gerçekten aşık olduğunuz kişiyle mutlu bir birliktelik geçirmek isteği içerisinde olmanız gerekmektedir. Olsa da olur, olmasa da olur mantığı doğru sonucu ortaya çıkarmaz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

9 YORUMLAR

  1. Canım hocam siz olmasaydınız çocuklarımla bi başıma ortada kalırdım şimdi kolyemi banyo dışında boynumdan asla çıkarmıyorum. herkes mutlu huzurlu evde. hiç kavga gürültü yok allahım bozukmasın inşallah bir dha ağzımınız tadı. Amin.

  2. aradim hocayı büyü yapmıyorum dedi ben dua değil büyü istemiştim ama yapmadı dua varmış haram diyor

  3. NE YAPACAKSIN BUYUYU DUA TABIKI HOCAM YAPMAZ YASIN HOCAMA BEN CELB YAPTIRDIM 23 GUNDE TUTTU BUYU ARAMA BENCE BUYU YAPAN ZATEN ALLAHA SIRK KOŞUYOR HOCAM DEMISTI SENCE SIRK IS YAPAN SANA DURUST OLUR MU KANDIRIR

  4. Ben yasin hocaya aşk vefki yaptırdım kargoyla çok hızlı elime ulaştı diğer hocalardaki vefk işleminde ne kargoyla bir şey geldi ne de etkisini gördüm kesin dediler ama hep paramı kaptırdım salakmışım araştırmadan hemen güvendim.

  5. YASIN hocam ne desem bilmiyorum. Allah senden bin kere razı olsun. Ban asi olan çocuğumu kuzuya çevirdiniz. hep kızımla aramda bir engel vardı ne kadar yaklaşmaya çalışırsam çalışayim bir şekilde yanlış anlaşılıyordum ve kavgalar ediyorduk hep.hocam umut oldu bize. şimdi çok huzurlu günlerimiz geçiyor sözümü dinliyor Allah razı olsun bir anneyi sevindirdiniz

  6. YASİN HOCANIN SİNİRLİ KOCA İÇİN OKUCANAK DUALARI OKUDUM VE SABIRLI DAVRANDIM FAKAT KOCAMIN SİNİRİ DEVAM ETTİ HEP EN SONUNDA YASİN HOCAYA BİZZAT BAŞVURURAK KURTULDUK AİLECEK KOCAMN GEREKSİZ SİNİRLERİNDEN

  7. bende yaptırcam galba ama ben bu sitedeki duaları okdm sadece yararını gördüm kocamn benden soğmuştu aşk göstergeleri zamanla ypmaya başladı çiçek adlı geçen bana

  8. Yasin hcoamın sayesinde şuanki mutluluğm ve hayatım onun aşk etme işlemi sayesinde sevglmle nişanlanıcaz corona yznden aksadı biraz ama bna çok aşk şaka gibi hergn beni ne kadar sevdiğini söylüo nekadar şükrettiğini söyoloy yasin hocamın sayesinde hepsi gerçekten

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here