Ana sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

2
0

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları
Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Aşk büyüsü ritüeli bin yıllardır kullanılmakta olan ve kadim büyü kitapları arasındaki büyüler içerisinde en fazla yere sahip olan büyü çeşidi olarak bilinmektedir. Aşk büyüleri kadim büyü kitapları içerisinde bize gelememiş ve söz konusu kadim büyü kitaplarının büyük çoğunluğu belirli devirlerde maalesef yok edilmiştir.

Durum böyle olunca da bir takım kimseler ve bu büyüye ve bunun çeşitlerine gerçekten çok büyük bir şekilde hakim olan kimseler bilgilerini başka insanlara aktarmış ve onların da bilgi sahibi olmalarını sağlayarak uygulamanın devamının gelmesinin de önünü açmıştır. Bununla birlikte aşk büyüleri günümüze nesilden nesile aktarılarak ulaşmıştır dememiz yanlış olmayacaktır.

Ayrıca aşk büyüleri sayesinde insanlar artık sevdiklerine kavuşmayı başarmışlar ve her seferinde kendilerini çok daha iyi hissetmişlerdir. Aşk büyülerini kullanan kimseler bunun eski sevgililerinin geri dönmesini amaçlayarak da yapabilirler. Ayrıca bir başka seçenek olarak aşk büyüsünün icrası evlilik içerisinde yaşanmakta olan sorunlara bir çözüm olarak da uygulanabilirken bir de nişanlı ya da evli olan çiftlerin evlilik kapısından içeri adım atmalarını sağlamak için de kullanılmaktadır.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar Memnun Mu?

Aşk büyüsü yaptırmayı düşünen kimseler büyük ölçüde sevgilerine karşılık alamayan ve bir noktada platonik hale gelerek aşk acısı çeken kimselerdir. Bir başka seçenek olarak ya sevgilileri terk etmiştir ya da evlilikleri iyi gitmiyordur. Tüm bu seçenekler ve daha fazlası için de aşk büyülerine başvurmanız olası olan bir durumdur. Bununla birlikte insanlar aşk büyüsünü öncelikle internet üzerinden araştırarak bulurlar. Sonrasında da bu büyünün ritüellerini evlerinde de kolay bir şekilde uygulayabileceklerini düşünerek bu işe soyunurlar.

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Sonucu ise internet portallarında yer almakta olan eksik bilgilerin sonucunda yapmış oldukları aşk büyüsü ritüellerinin iyi sonuçlar vermemesi ve bunun neticesinde de kişilerin umutlarının maalesef kırılması ile sonuçlanacaktır. Bundan ötürü de insanlar kendilerini çok kötü hissedecek ve aşk büyülerine karşı bakışları da bu oranda değişecektir. Ama bu noktada yapılması gereken çok önemli bir detay vardır ve hiçbir zaman atlanılmamalıdır. Kendi bilgilerinizin üzerine aşk büyüsü üzerine internet üzerinden bilgiler edinmenizin ardından kendinizi bir medyum hocasından yardım alırken bulmalısınız. Medyum hocası size evde uygulayabileceğiniz şekilde büyüleri anlatacak ve aşk büyülerinin ev ortamında uygulanan hallerinden de sonuç alabilmenizi sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra aşk büyüsü ritüellerini direkt olarak medyum hocasına vekalet vererek de uygulatma şansına sahip olduğunuzu da bilmenizi isterim. Bununla birlikte söz konusu bu medyum hocaları gerçek anlamda el almış olan ruhani kişilikler olduğundan ötürü öteki boyutta yer alan varlıklar ile iletişim kurma yeti ve yetkisine de sahiplerdir. Bu durumdan ötürü etkili bir şekilde aşk büyüsü gerçekleştirmek isteyenlerin en iyi başvuru mercileri onlar oldukları zaman aşk büyüsü yaptıran kişilerin yorumları da oldukça olumlu bir şekilde gelişmektedir.

Aşk Büyüsü Tutma Zamanı

Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları
Aşk Büyüsü Yapanların Yorumları

Aşk büyülerinin tutma zamanı olarak genel anlamda bu büyülerin çeşitlerine de bağlı bir şekilde değişmek üzere bir ya da iki haftalık bir sürenin beklenilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu aşk büyüsü ritüellerini uygulatmış olan kimselerin gerçekten sıkı bir şekilde büyüye maruz kalan kişiyi takip ederek etkilerini gördüğü an itibariyle fırsatlarını değerlendirerek istediği sonucu elde edebilmek adına elinden gelen her çabayı göstermesi gerekmektedir. Durum böyle iken bu kişilerin tamamen sabırlı ve sağ duyulu bir şekilde bu faaliyetlerin içerisine girmesi çok büyük öneme sahip olan durumdur.

Ayrıca Evlenmek İçin Büyü ve Dua yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here