Ana sayfa Aşk Büyüleri Aşk Büyüsü Kitabı

Aşk Büyüsü Kitabı

9
0

Aşk Büyüsü Kitabı

Aşk Büyüsü Kitabı
Aşk Büyüsü Kitabı

Günümüz dünyasında büyüler içerisinde en fazla dikkat çekmekte olan ve en fazla rağbet gösterilen büyü çeşidi aşk büyüleri ve bu aşk büyülerinin çeşididir. Aşk büyüleri insanlık tarihine aslında en fazla hizmet eden büyü çeşidi olarak bilinebilir ve bu bilgi tamamen doğru bir bilgi olacaktır. Neticede bu aşk büyüleri sayesinde insanlar kendilerine çok daha mutlu bir hayat yaşama imkanı tanımaktadırlar ve bunun yanı sıra bu hayatları boyunca sevdikleri kişiler de onların yanında yer almaktadır.

Aşk büyüsü ritüelinin uygulanması vesilesiyle seven ama bu sevgisine hiçbir şekilde karşılık bulamayan insanlar artık sevgilerine karşılık bulabilmeye başlamış ve aynı zamanda aşk acısı olarak tabir edilmekte olan acıyı çekmekten de kurtulmuşlardır. Aşk büyüleri sadece karşılıksız bir şekilde ilişki yaşayan insanlar için uygulanan büyü ritüelleri değildir. Aşk büyülerini aynı zamanda evli olan çiftler evliliklerindeki problemleri bitirmek ve yeniden daha saygılı, daha sevgi dolu ve daha bağlı bir evlilik ilişkisinin içerisinde yer almak istemelerinden ötürü kullanılmakta ve bu şekilde de faydasını gösterebilmektedir.

Aşk Büyüsü Kitaplarına Ne Oldu?

Günümüze kadar gelmiş olan ve günümüz dünyasında da hali hazırda hala uygulanmakta olan aşk büyüsü ritüellerinin uygulanma biçimleri, malzemeleri, tılsımlı sözcükleri, duaları ve bunlara benzer olan bir aşk büyüsü ritüelinde kişiye gerekecek her detay aslında bundan önceki zamanlarda aşk büyüsü olarak da bilinmekte olan kadim büyü kitaplarının içerisinde kendisine yer bulmayı başarmış bir durumdaydı.

Ama geçen yıllar ve geçen zamanlardaki bir takım kimselerin büyüye karşı takındıkları sert ve hiçbir şekilde kabul edilemez tavrı yüzünden bu aşk büyüsünü içeren kadim büyü kitapları günümüze kadar ulaşmayı asla başaramadı. Kadim büyü kitaplarının içerisindeki bilgiler yani aşk büyüsü ritüelleri ve uygulamaları günümüze kadar nasıl ulaşabildi diyecek olur iseniz bu büyü kitaplarının içerisinde yer almakta olan büyü ritüelleri bilen bir kimsenin hiçbir bilgisi olmayan başka bir insana gerçekleştirmiş olduğu aktarım ile birlikte yenilendi ve nesilden nesile aktarılıp günümüze kadar ulaşmış oldu.

Günümüzde medyum hoca olarak görev yapmakta olan insanlar da bu büyülerin aktarılmış olduğu kişiler arasında yer almaktadır. aynı zamanda kendileri sayesinde de yetiştirecekleri yeni medyum hocalara geçecek ve yine nesiller boyunca bu aşk büyüsü ritüelleri taze kalmaya ve uygulanabilir olmaya sürekli bir biçimde devam edeceklerdir. Bu medyum hocaların sayesinde de aynı zamanda bütün insanlar aşklarına karşılık bulmaya devam edecekler ve aynı zamanda karşılık bulmuş oldukları aşkları da onların bir mükemmeliyet kapısı olarak karşılarında açılabilecektir.

Büyü Kitaplarının Bakiyesi Medyum Hocalardır

Günümüzde büyü kitaplarının bulunamıyor oluşu asla bu büyülerin kaybolduğu ve uygulanmadığı anlamına gelmemektedir. Netice olarak aşk büyüleri günümüzde ve belki yarınımızda ve geleceğimizde de uygulanmaya devam edecektir. Aşk büyüsü ritüellerinin uygulamasını sürekli kılan kimseler ise kesinlikle medyum hoca olarak bildiğimiz hocalardır. Bu kimseler ilim irfan yönünden oldukça zengin olan kimseler olup aynı zamanda manevi açıdan da oldukça kuvvetli yönleri olan insanlardır.

Halk arasında nefesi kuvvetli hoca olarak bilinen medyum hocalar aynı zamanda büyü kitaplarının içeriğindeki ilimlerden olan havas ve ledün gibi ilimler hakkında da oldukça büyük bir bilgi birikimine sahip olan insanlardır. Aşk büyüsü ritüellerini uygulayan insanlar olan medyum hocalar tüm bu özelliklerinin yanı sıra büyü kitaplarının iki ayaklı halidirler ve ayrıca öteki boyutta yer alan canlı varlıklar ile de iletişim kurabilmektedirler.

Ayrıca Sevgi Büyüsü Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here